UPSL Division I

      • 6:30 pm ET | Broward County Stadium
        PSG Academy USA
        Florida Wolves FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:00 pm ET | Cochrane Stadium
        New Jersey Alliance FC II
        Queens Meadows FC II
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:00 pm ET | Gaines Park
        O'Shea's FC
        Juventus Doral FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:30 pm ET | Hudson Sports Complex
        FSA Pro
        Sons of Queens Prospects
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:00 pm CT | Erekson Middle School
        Texas Spurs II
        Kernow Storm FC
        Central Conference - North - Division I
      • TBD | TBD
        SC Trojans FC
        Crown and Anchor Lions FC
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • TBD | TBD
        Rebels FC Ventura County
        West L.A. MAFO
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • TBD | TBD
        Newhall Premier
        SC Verdugos
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • TBD | TBD
        Rose City United FC
        Sporting FC II
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • TBD | TBD
        Culver City FC
        Maquina FC (LA)
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • TBD | TBD
        California Miramar University
        Revolution FC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • TBD | TBD
        Storm United FC
        Toros Neza USA
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • TBD | TBD
        FC Riverside County
        Lobos FC
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • TBD | TBD
        Athletic FC
        Ballerz FC
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • TBD | TBD
        Juventus Broward
        Plantation FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 2:00 pm ET | Silverbacks Park – Coca Cola
        All-Stars United
        Seas Jamaica U23
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 3:00 pm ET | Southern Pines Complex
        Middle Georgia United FC
        Limeno Georgia U20
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 3:00 pm PT | Livingston Sports Complex
        Livingston Cachorros SC
        San Leandro United FC
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 4:00 pm ET | Silverbacks Park Field 2
        Club The Strongest Atlanta
        Georgia Storm U23
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 4:30 pm CT | Korompai Soccer Complex
        Bell County FC
        Kernow Storm FC
        Central Conference - North - Division I
      • 5:00 pm ET | North East Regional Park
        High Soccer Prospects Atletico
        Brevard Fire SC II
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:30 pm MT | Spence Eccles Sports Complex
        Rangers FC II
        African Stars II
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 5:30 pm PT | MLK Park
        Bay Area United
        Turlock Leon FC
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        C.F. Cachorros USA
        Newport FC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        Disciples FC
        PSC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 7:00 pm ET | Oak Ridge Park
        Union County Futbol SC
        Valley Stars FC
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:00 pm ET | Four Corners Upper School
        Interunited USA
        Sunlight FC
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 7:00 pm CT | Korompai Soccer Complex
        Bell County FC II
        Somerset SC
        Central Conference - North - Division I
      • 7:15 pm ET | North East Regional Park
        Atletico Orlando FC
        Orlando Rovers Academy
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 8:00 pm ET | Breezy Park
        Amigos FC New York
        Rosedale SC
        Northeast Conference - American - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        Anaheim Legacy FC
        Maquina FC (OC)
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 8:00 pm MT | Lehi High School
        FC Spider II
        Provo Athletic Club
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 11:00 am CT | Lowery Stadium
        I and I FC
        Arlington FC
        Central Conference - North - Division I
      • 1:00 pm PT | San Bernardino Soccer Complex
        Lobos FC Academy
        California Rush SC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 3:10 pm PT | Bloomington High School
        MAFO FC II
        DCSC Pathfinders
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 4:00 pm ET | Red Bug Park
        Revolver FC
        Leg A-Z International
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:00 pm MT | Quinn's Sportex
        Park City Red Wolves II
        Utah Development Academy
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 5:00 pm ET | Indian Trails Sports Complex
        Royal Palms SC
        Nona Soccer Academy II
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:00 pm PT | Patterson Community Stadium
        Patterson Elite
        Club Alacranes
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 5:45 pm ET | South County Regional Park
        International Soccer Association
        Atletico Madrid Academia Miami
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park Field-B
        San Fernando Valley FC
        Valley Lions FC
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 6:00 pm ET | South Gwinnett Park
        Atlanta Generals
        Kalonji Pro-Profile U23
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 7:45 pm ET | South County Regional Park
        Florida Wolves FC
        Argentine Soccer Academy
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        Irvine FC
        Tajpolis FC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • TBD | TBD
        Sons of Queens Prospects
        Union County Futbol SC
        Northeast Conference - American - Division I
      • 4:00 pm ET | Randall's Island Field
        Queens Meadows FC II
        FSA Pro
        Northeast Conference - American - Division I
      • 12:00 pm ET | South Gwinnett Park
        Limeno Georgia U20 1
        Club The Strongest Atlanta 2
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 12:00 pm PT | Turlock Regional Sports Complex
        Turlock Leon FC 0
        Club Alacranes 0
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 12:00 pm PT | Veterans Stadium
        Azteca FC 3
        Patterson Elite 2
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 1:00 pm PT | San Bernardino Soccer Complex
        Lobos FC Academy 3
        Anaheim Legacy FC 2
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 3:00 pm PT | San Bernardino Soccer Complex
        Lobos FC 5
        Athletic FC 1
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 3:00 pm ET | Broward County Stadium
        PSG Academy USA 0
        Ives Estates Thunder SC 2
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 4:00 pm MT | Zions Bank Stadium
        African Stars II 1
        Utah Development Academy 2
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 4:00 pm PT | Mary Grogan Soccer Complex
        Rio Cuarto 0
        Bay Area United 0
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 5:30 pm ET | Brandon Coates Park
        Sunlight FC 2
        Brevard Fire SC II 5
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        Irvine FC 0
        Disciples FC 1
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm ET | Rock Springs Park
        Kalonji Pro-Profile U23 0
        All-Stars United 0
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 6:00 pm ET | Tamarac Sports Complex Field #4
        Argentine Soccer Academy 0
        Plantation FC 5
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:00 pm ET | Cochrane Stadium
        New Jersey Alliance FC II 0
        Amigos FC New York 0
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:00 pm MT | Quinn's Sportex
        Park City Red Wolves II 0
        Provo Athletic Club 0
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        Revolution FC 3
        C.F. Cachorros USA 3
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        PSC 0
        California Miramar University 0
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • TBD | TBD
        DCSC Pathfinders 0
        Storm United FC 2
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • TBD | Burrell Field
        San Leandro United FC 2
        Livingston Cachorros SC 0
        Western Conference - Wild West - Division I
      • TBD | GAME HAS BEEN POSTPONED
        Kernow Storm FC 0
        Bell County FC II 0
        Central Conference - North - Division I
      • 2:00 pm PT | Cal Lutheran University
        Sporting FC II 0
        Rebels FC Ventura County 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 2:00 pm PT | Edward Vincent Jr Park
        Culver City FC 0
        Rose City United FC 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 3:00 pm ET | Gaines Park
        O'Shea's FC 2
        Juventus Broward 1
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 3:00 pm CT | Centennial High School
        Arlington FC 0
        Bell County FC 0
        Central Conference - North - Division I
      • 4:30 pm ET | Brookville Park
        Rosedale SC 1
        Valley Stars FC 2
        Northeast Conference - American - Division I
      • 5:00 pm PT | Mar Vista Recreation Center
        West L.A. MAFO 4
        SC Trojans FC 3
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 5:00 pm ET | Heroes Park
        Nona Soccer Academy II 10
        Revolver FC 0
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:30 pm MT | Spence Eccles Sports Complex
        Rangers FC II 2
        FC Spider II 1
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park Field-A
        Maquina FC (LA) 5
        SC Verdugos 3
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        Newport FC 2
        Maquina FC (OC) 0
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm PT | Rancho Jurupa Regional Sports Park
        Toros Neza USA 0
        FC Riverside County 0
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 6:00 pm PT | Orange County Great Park Field #21
        Tajpolis FC 3
        California Rush SC 0
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm ET | Weston Regional Park
        Weston FC 3
        International Soccer Association 3
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:00 pm ET | Ted Hendricks Stadium
        Atletico Madrid Academia Miami 3
        Florida Wolves FC 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:00 pm ET | North East Regional Park
        High Soccer Prospects Atletico 0
        Atletico Orlando FC 0
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 7:00 pm ET | Oak Ridge Park
        Union County Futbol SC 0
        FSA Pro 3
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:00 pm ET | Four Corners Upper School
        Interunited USA 2
        Royal Palms SC 2
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 7:00 pm CT | Erekson Middle School
        Texas Spurs II 2
        I and I FC 2
        Central Conference - North - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        FADP Footballers Academy 2
        MAFO FC II 1
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 8:00 pm ET | Alexander High school
        Georgia Storm U23 0
        Atlanta Generals 0
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • TBD | TBD
        Sons of Queens Prospects 0
        Queens Meadows FC II 0
        Northeast Conference - American - Division I
      • 12:00 pm ET | South Gwinnett Park
        Atlanta Generals 4
        Limeno Georgia U20 3
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 12:00 pm PT | Academica Fields
        Club Alacranes 6
        Patterson Elite 1
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 2:00 pm ET | South Gwinnett Park
        Seas Jamaica U23 0
        Kalonji Pro-Profile U23 5
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 2:00 pm PT | Mary Grogan Community Park
        Rio Cuarto 3
        Azteca FC 0
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 3:30 pm ET | Orange Bowl Field
        Ives Estates Thunder SC 1
        Plantation FC 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 4:00 pm ET | Red Bug Park
        Revolver FC 1
        Interunited USA 5
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 4:00 pm ET | Melbourne Catholic HS
        Brevard Fire SC II 0
        Royal Palms SC 4
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:00 pm PT | Royal High School
        Rebels FC Ventura County 1
        Culver City FC 2
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 5:00 pm MT | Zions Bank Stadium
        African Stars II 4
        Park City Red Wolves II 0
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 5:30 pm ET | South County Regional Park
        Florida Wolves FC 2
        Key Biscayne SC 1
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:00 pm PT | Orange County Great Park #5
        SC Trojans FC 0
        Sporting FC II 1
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Complex / Synthetic Turf -A
        Maquina FC (OC) 2
        Lobos FC Academy 0
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 7:00 pm PT | Rancho Las Flores Soccer Park
        Ballerz FC 1
        Lobos FC 2
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 7:30 pm ET | South County Regional Park
        International Soccer Association 1
        PSG Academy USA 3
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sports Park Field- B
        San Fernando Valley FC 7
        Maquina FC (LA) 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 3:00 pm PT | Hazard Elementary School
        FC Riverside County 0
        DCSC Pathfinders 2
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 3:00 pm PT | Livingston Complex
        Livingston Cachorros SC 1
        Turlock Leon FC 11
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 4:00 pm ET | Randall's Island Field
        Queens Meadows FC II 0
        Rosedale SC 5
        Northeast Conference - American - Division I
      • 4:00 pm PT | Glendale Sports Complex
        California Miramar University 4
        Irvine FC 3
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 4:00 pm ET | Silverbacks Park – Renegades Field
        All-Stars United 4
        Georgia Storm U23 2
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 5:00 pm PT | Mar Vista Recreation Center
        West L.A. MAFO 3
        Crown and Anchor Lions FC 2
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 5:00 pm PT | Patriot Park
        Athletic FC 0
        Toros Neza USA 1
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 5:00 pm ET | MAST Academy
        Key Biscayne SC 3
        Juventus Broward 1
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 5:00 pm ET | Heroes Park
        Nona Soccer Academy II 6
        Orlando Rovers Academy 0
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:00 pm ET | North East Regional Park
        High Soccer Prospects Atletico 1
        Sunlight FC 1
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:00 pm PT | MLK Park
        Bay Area United 1
        San Leandro United FC 0
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 5:30 pm PT | Sepulveda Basin Sports Complex
        Valley Lions FC 1
        Newhall Premier 2
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Complex / Synthetic Turf -A
        Revolution FC 2
        Newport FC 2
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Complex / Synthetic Turf -B
        California Rush SC 2
        Disciples FC 1
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm PT | Orange County Great Park #5
        Anaheim Legacy FC 4
        Tajpolis FC 1
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 7:00 pm PT | Brewster Park
        Storm United FC 5
        FADP Footballers Academy 1
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 7:00 pm ET | Cemetery Field
        Club The Strongest Atlanta 0
        Georgia FC 1
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 7:00 pm ET | GAME HAS BEEN POSTPONED
        Atletico Orlando FC 0
        Leg A-Z International 0
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 7:30 pm ET | Hudson Sports Complex
        FSA Pro 1
        New Jersey Alliance FC II 1
        Northeast Conference - American - Division I
      • 8:00 pm ET | Breezy Park
        Amigos FC New York 3
        Union County Futbol SC 0
        Northeast Conference - American - Division I
      • 8:00 pm PT | Glendale Sports Complex
        SC Verdugos 4
        Rose City United FC 3
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sports Complex / Synthetic Turf -B
        C.F. Cachorros USA 1
        PSC 2
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 8:00 pm MT | Lehi High School
        FC Spider II 2
        Rangers FC II 4
        Western Conference - Mountain - Division I

      Video

      Player Stats

      Individual Goals
      Team Goals
      Nona Soccer Academy II
      Southeast Conference - Florida Central
      16
      • Anaheim Legacy FC
        Western Conference - SoCal South
        13
      • Turlock Leon FC
        Western Conference - Wild West
        11
      • SC Verdugos
        Western Conference - SoCal North
        10
      • Rosedale SC
        Northeast Conference - American
        10

      Social

      UPSL Official Affiliates