UPSL Division II

  • 8:00 pm ET | North East Regional Park
    Atletico Orlando FC
    TBA
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • TBD | TBD
    Sportsparadize SA 2
    Gunners FC
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • TBD | Cox Soccer Field
    Sporting NTX
    Mansfield Revolution SC
    Central Conference - North - Division II
  • 5:00 pm CT | Moss Field
    Somerset SC
    Bell County FC
    Central Conference - North - Division II
  • 5:00 pm ET | Mills Pond Park
    Florida Brothers
    Florida Soccer Soldiers U23
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 5:30 pm ET | Kanahapa Veterans Memorial Park
    Leg A-Z International
    Deportivo Lake Mary U23
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • 6:30 pm ET | Kendall Soccer Park
    Mount Vernon FC
    FC Kendall
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 7:00 pm ET | Monsignor Pace High School
    WPB Academy CF
    CMA Tritons
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • 7:00 pm ET | Mullins Park
    Inter Florida FC
    Florida Fusion U23
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    Orlando Rovers Academy
    Royal Palms SC
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • 8:00 pm ET | Plantation Park Turf
    Inter Jax FC
    IdeaSport SA
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • 3:00 pm CT | Gateway Park Synthetic
    Azul City Premier FC
    Side FC 92
    Central Conference - North - Division II
  • 4:00 pm ET | Dyer Park
    Palm Beach Breakers
    Florida Wolves FC
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • 7:30 pm ET | South County Regional Park
    International Soccer Association
    Palm Beach Stars Academy
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • 8:30 pm CT | FORO Soccer Complex
    Foro SC Reserves
    Rayados Irving FC
    Central Conference - North - Division II
  • TBD | TBD
    IdeaSport SA
    Gunners FC
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • TBD | TBD
    Sportsparadize SA 2
    Leg A-Z International
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • TBD | TBD
    Jacksonville FC
    Orlando Rovers Academy
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • TBD | TBD
    Palm Beach Stars Academy
    Palm Beach Breakers
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • TBD | TBD
    Florida Fusion U23
    Miami Beach CF Academy
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • TBD | TBD
    Miami Sun FC U23
    Florida Soccer Soldiers U23
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • TBD | TBD
    FC Kendall
    Florida Brothers
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 10:00 am ET | Club Med at Sandpiper Bay
    CMA Tritons
    Florida Wolves FC
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • 4:00 pm CT | Case Community Park
    Side FC 92
    Somerset SC
    Central Conference - North - Division II
  • 7:00 pm ET | Mirasol Park
    Palm Beach Flames SC
    WPB Academy CF
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • 7:00 pm CT | Mansfield Sports Complex
    Mansfield Revolution SC
    FC Bagos II
    Central Conference - North - Division II
  • 7:00 pm ET | Mullins Park
    Inter Florida FC
    Mount Vernon FC
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • TBD | Cox Soccer Field
    Sporting NTX
    Foro SC Reserves
    Central Conference - North - Division II
  • 1:00 pm CT | Cox Soccer Field
    Rayados Irving FC
    Azul City Premier FC
    Central Conference - North - Division II
  • 5:30 pm ET | Sylvan Lake Park
    Deportivo Lake Mary U23
    Inter Jax FC
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • 2:00 pm CT | FORO Soccer Complex
    Foro SC Reserves 0
    Side FC 92 3
    Central Conference - North - Division II
  • 5:00 pm CT | Korompai Soccer Complex
    Bell County FC 2
    FC Bagos II 5
    Central Conference - North - Division II
  • 5:30 pm ET | Kanahapa Veterans Memorial Park
    Leg A-Z International 11
    IdeaSport SA 0
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • 5:30 pm ET | Sylvan Lake Park
    Deportivo Lake Mary U23 2
    Sportsparadize SA 2 1
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • 7:30 pm ET | South County Regional Park
    International Soccer Association 4
    Palm Beach Breakers 3
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • 7:30 pm ET | Kendall Soccer Park
    FC Kendall 3
    Inter Florida FC 0
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 7:30 pm CT | Cox Soccer Field
    Sporting NTX 2
    Rayados Irving FC 2
    Central Conference - North - Division II
  • 5:00 pm ET | Mills Pond Park
    Florida Brothers 6
    Miami Beach CF Academy 1
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 5:00 pm ET | Mullins Park
    Florida Fusion U23 1
    Miami Sun FC U23 0
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 7:00 pm ET | PGA National Park
    Palm Beach Stars Academy 1
    Palm Beach Flames SC 4
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • 7:00 pm CT | Moss Field
    Somerset SC 1
    Azul City Premier FC 1
    Central Conference - North - Division II
  • 7:00 pm ET | North Community Park
    Florida Soccer Soldiers U23 1
    Mount Vernon FC 4
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 7:30 pm ET | South County Regional Park
    Florida Wolves FC 1
    WPB Academy CF 3
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • 2:00 pm ET | Brandon Coates Community Park # 2
    Atletico Orlando FC 1
    Jacksonville FC 4
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • 4:00 pm ET | Brandon Coates Community Park # 2
    Gunners FC 3
    IdeaSport SA 3
    Southeast Conference - Florida Central - Division II
  • 7:00 pm ET | PGA National Park
    Palm Beach Flames SC 1
    International Soccer Association 6
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • 2:00 pm CT | Gateway Grass Field
    Rayados Irving FC 6
    FC Bagos II 0
    Central Conference - North - Division II
  • 3:00 pm ET | Club Med at Sandpiper Bay
    CMA Tritons 6
    Palm Beach Stars Academy 0
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast - Division II
  • 3:00 pm ET | Monsignor Pace High School
    FC Kendall 5
    Florida Fusion U23 2
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 4:00 pm CT | FORO Soccer Complex
    Foro SC Reserves 1
    Sporting NTX 6
    Central Conference - North - Division II
  • 5:00 pm ET | Monsignor Pace High School
    Miami Beach CF Academy 1
    Mount Vernon FC 3
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 5:00 pm ET | Mullins Park
    Miami Sun FC U23 2
    Florida Brothers 1
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 7:00 pm ET | Mullins Park
    Inter Florida FC 2
    Florida Soccer Soldiers U23 1
    Southeast Conference - Florida South - Division II
  • 7:00 pm CT | Mansfield Sports Complex
    Mansfield Revolution SC 8
    Bell County FC 0
    Central Conference - North - Division II
  • 8:00 pm ET | North East Regional Park
    Atletico Orlando FC 1
    Sportsparadize SA 2 0
    Southeast Conference - Florida Central - Division II

Video

Player Stats

Individual Goals
Team Goals
Leg A-Z International
Southeast Conference - Florida Central
14
  • Jacksonville FC
    Southeast Conference - Florida Central
    11
  • FC Kendall
    Southeast Conference - Florida South
    11
  • Inter Jax FC
    Southeast Conference - Florida Central
    11
  • International Soccer Association
    Southeast Conference - Florida Treasure Coast
    10

Social

UPSL Official Affiliates