UPSL Division I

      • 5:30 pm ET | Gamble Rogers Middle School
        Royal Palms SC
        Sunlight FC
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 7:30 pm PT | Burrell Field
        San Leandro United FC
        Azteca FC
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 8:30 pm ET | Gaines Park
        Plantation FC
        O'Shea's FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • TBD | TBD
        Juventus Doral FC
        Atletico Madrid Academia Miami
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • TBD | TBD
        Plantation FC
        TBA
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • TBD | TBD
        Weston FC
        Argentine Soccer Academy
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 3:00 pm ET | Gaines Park
        O'Shea's FC
        Florida Wolves FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:00 pm PT | TBD
        Rose City FC
        St John's FC
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 7:00 pm PT | MLK Park
        Bay Area United
        TBA
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 8:00 pm ET | Weston Regional Park
        Weston FC
        Argentine Soccer Academy
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 12:00 pm PT | TBD
        Club Alacranes
        Rio Cuarto
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 2:00 pm ET | Broward JCC
        Juventus Doral FC
        Ives Estates Thunder SC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 4:00 pm ET | South Gwinnett Park
        Limeno Georgia U20
        Seas Jamaica U23
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 6:00 pm CT | Ereckson Middle School
        Texas Spurs II
        Somerset SC
        Central Conference - North - Division I
      • 1:00 pm ET | Monsignor Pace High School
        Florida Soccer Soldiers U23
        Juventus Doral FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 11:00 am CT | Lowery Stadium
        I and I FC 1
        Texas Spurs II 2
        Central Conference - North - Division I
      • 1:00 pm PT | Bloomington High School
        West L.A. MAFO 2
        Toros Neza USA 2
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 2:00 pm ET | Ives Estates Park
        Ives Estates Thunder SC 6
        Florida Wolves FC 2
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 4:00 pm ET | UPSL Stadium
        Argentine Soccer Academy 6
        PSG Academy USA 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 5:30 pm ET | MAST Academy
        Key Biscayne SC 1
        International Soccer Association 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:00 pm PT | OC Great Park
        Anaheim Legacy FC 1
        Disciples FC 0
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm PT | Dignity Health Sports Park
        Culver City FC 0
        Newport FC 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 7:30 pm ET | North East Regional Park
        Atletico Orlando FC 10
        High Soccer Prospects Atletico 0
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 12:00 pm PT | Turlock Regional Sports Complex
        Turlock Leon FC 1
        Bay Area United 3
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 4:00 pm PT | OC Great Park
        San Fernando Valley FC 3
        Storm United FC 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 4:00 pm ET | Trotters Park
        Nona Soccer Academy II 7
        Revolver FC 1
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 4:45 pm MT | Timpview High School
        Provo Athletic Club 4
        African Stars II 0
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 5:00 pm ET | Silverbacks Park Field 3
        Club The Strongest Atlanta 6
        Limeno Georgia U20 2
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 5:00 pm PT | Patterson Community Stadium
        Patterson Elite 1
        Rio Cuarto 7
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 5:00 pm CT | Gateway Park
        Somerset SC 2
        I and I FC 4
        Central Conference - North - Division I
      • 5:00 pm ET | Four Corners Upper School
        Interunited USA 3
        Brevard Fire SC II 0
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:30 pm MT | West High School
        Utah Development Academy 2
        Park City Red Wolves II 1
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 6:00 pm ET | South Gwinnett Park
        Georgia FC 4
        Middle Georgia United FC 1
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 6:00 pm CT | Korompai Soccer Complex
        Bell County FC II 2
        Bell County FC 11
        Central Conference - North - Division I
      • 6:30 pm ET | Broward JCC
        Juventus Broward 0
        Florida Wolves FC 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:00 pm PT | Burrell Field
        San Leandro United FC 1
        Azteca FC 2
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 7:00 pm PT | OC Great Park
        FADP Footballers Academy 3
        Rose City FC 1
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 8:00 pm ET | Alexander High school
        Georgia Storm U23 2
        All-Stars United 0
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 7:30 pm ET | Broward County Stadium
        PSG Academy USA 1
        Atletico Madrid Academia Miami 1
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:30 pm CT | Korompai Soccer Complex
        Bell County FC 12
        Bell County FC II 1
        Central Conference - North - Division I
      • 2:30 pm ET | Ives Estates Park
        Hialeah City FC 7
        Ives Estates Thunder SC 2
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:00 pm CT | Korompai Soccer Complex
        Bell County FC 2
        Arlington FC 0
        Central Conference - North - Division I

      Video

      Player Stats

      Individual Goals
      Team Goals
      Bell County FC
      Central Conference - North
      51
      • Atletico Orlando FC
        Southeast Conference - Florida Central
        44
      • PSC
        Western Conference - SoCal South
        44
      • Nona Soccer Academy II
        Southeast Conference - Florida Central
        43
      • Culver City FC
        Western Conference - SoCal North
        42

      Social

      UPSL Official Affiliates